Ušetrite na cene, nie na kvalite - dlhodobé zníženie cien podláh PARADOR

Blog

#Blog 2 minúty čítania

POZOR! Pre veľký úspech akciu predlžujeme do konca septembra 2024.

PARADOR dostupný pre každého. Hoci neustále inovujeme a napredujeme v kvalite materiálov a výrobných procesov, rozhodli sme sa naše podlahy spraviť pre vás ešte viac cenovo dostupnejšími. Preto sme dlhodobo znížili ceny našich podláh. Odteraz nájdete vo zvýhodnených cenách všetky kolekcie laminátových podláh, a tiež obľúbené kolekcie Modular ONE či Modular ONE HYDRON.

Prinášame vám cenovo dostupné podlahy, ktoré nerobia kompromis. S nami môžete mať doma prvotriednu kvalitu a zdravé bývanie, za dlhodobo znížené ceny. A že nejde len o zlacnenie na oko?

Napríklad pri kúpe napríklad Modular ONE podlahy namiesto 44,99 zaplatíte 39,99€ / m2, a tak ušetríte 5€ na m2. Pri kúpe laminátovej podlahy z kolekcie Basic 400 nezaplatíte 21,99€, ale len 19,49€ za meter štvorcový.Tým ušetríte 2,5€ na m2. 

Medzi cenovo najvýhodnejšie kolekcie patria podlahy z kolekcie MODULAR ONE, ktoré sa znížili až o 5€/m2. 

Pozrite si ponuku Modular ONE

Mohlo by vás zaujímať: Novinky PARADOR 2024: Masívne rozšírenie naprieč kolekciami

A dlhodobo zníženými cenami nekončíme! Pripravili sme si pre vás aj akciu, ktorá v sebe spája 15 dekorov v 5 kolekciách v zľavách až do - 25%.

AKCIA 5x3=25%. Zľavy na vybrané druhy podláh až do -25%

Ušetrite ešte viac. Odteraz až do konca augusta platí zľava na vybraných 15 dekorov v 5 rôznych kolekciách. V každej kolekcii nájdete 3 dekory so zľavou až do výšky 25%. Medzi vybranými dekormi nájdete tiež populárny vzor Rybia kosť (Herrignbone). A to hneď v laminátovej verzii aj v kolekcii Modular ONE.

akcia zlava parador podlahy

Nakupujte v zľavách už teraz. Pozrieť ponuku.